Sep 17 • 45M

#99 Konsul Marcin Krzyżanowski - Bliski Wschód, obraz prawdziwy

O prawdziwym obrazie Bliskiego Wschodu, podróżach do Iranu i Afganistanu, operacjach informacyjnych i psychologicznych, dyskusji politologicznej i kotle bliskowschodnim.

 
0:00
-45:04
Open in playerListen on);
Na celowniku - autorski podcast i newsletter, w którym Artur Dubiel samodzielnie oraz z zaproszonymi gośćmi porusza zagadnienia systemu bezpieczeństwa narodowego, służb specjalnych i mundurowych, sił specjalnych, terroryzmu i antyterroryzmu, stosunków międzynarodowych i geopolityki, strategii i komunikacji, sztucznej inteligencji i prognozowania, cybernetyki społecznej oraz szeroko nauki. Subskrybuj, czytaj i słuchaj: https://www.nacelowniku.com Gospodarz podcastu: https://artur.tel Wesprzyj projekt: https://patronite.pl/nacelowniku Zapraszamy do słuchania, obserwowania, oceniania i komentowania.
Episode details
Comments

Gościem podcastu "Na celowniku" jest Konsul Marcin Krzyżanowski, b. Kierownik Wydziału Polityczno - Ekonomicznego i Konsularnego, pełniący obowiązki Konsula Ambasady RP w Kabulu. Obecnie wykładowca i doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Gospodarzem spotkania jest Artur Dubiel z Uniwersytetu WSB Merito.

W 45 minutowej rozmowie usłyszeć można o:

- prawdziwym i wyimaginowanym obrazie Bliskiego Wschodu,

- operacjach informacyjnych i psychologicznych,

 - podróżach na Bliski Wschód,

- problemie kurdyjskim,

- Górskim Karabachu,

- dyskusji politologicznej i standardach metodologii,

- przeszacowanej pozycji Chin na Bliskim Wschodzie,

- konfliktach i przyszłości Bliskiego Wschodu.

Wszystkie odcinki podcastu „Na celowniku” dostępne są w ponad 20 platformach, w tym na: Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | Amazon Music | Empik Go | Patronite Audio | YouTube.

Zostaw ocenę i komentarz w swojej ulubionej platformie podcastowej i na YouTube!

Subskrybuj, czytaj i słuchaj: nacelowniku.com

Gospodarz: www.artur.tel

Polub stronę na Facebooku.

Wesprzyj w serwisie Patronite: patronite.pl/nacelowniku.