Dlaczego warto subskrybować?

“Na celowniku” to zespołowy projekt z misją. Naszym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa jednostek, mniejszych i większych grup społecznych, całego społeczeństwa a docelowo i państwa jako organizacji, poprzez apolityczne uświadamianie procesów i zagrożeń mających miejsce w dziedzinie bezpieczeństwa.

Bardziej świadoma jednostka to bardziej bezpieczne społeczeństwo i państwo.

Na celowniku - Podcast & Newsletter

Oddajemy do dyspozycji podcast i newsletter. Nowy odcinek podcastu pojawia się średnio raz w tygodniu a newslettery dwa razy w tygodniu. W podcaście usłyszeć można rozmowy z zaproszonymi gośćmi, posiadającymi kompetencje w szeroko pojmowanym bezpieczeństwie. Newsletter jest formą przeglądu informacji medialnych okraszonych krótkim, autorskim komentarzem, co pozwala na zaoszczędzenie czasu w wyszukiwaniu informacji a także na sprowokowanie do samodzielnego myślenia i wyciągania własnych wniosków.

Cena?

GRATIS! Zawsze będzie DARMOWE. Z własnej woli można docenić i wesprzeć nasz wkład pracy, wybierając płatną subskrypcję w Substack lub w serwisie patronackim Patronite.

Artur Dubiel on Instagram: “Niestety krótka ale bardzo owocna wizyta na #Cyber24Day, efekty niebawem 💪 #konferencja #bezpieczeństwo #podcast #newsletter
November 12, 2022

Prowadzący

Gospodarzem podcastu jest Artur Dubiel, treści do newslettera dobierają i tworzą Izabella Makowska-Dubiel i Artur Dubiel. Całością przedsięwzięcia zarządza Izabella Makowska-Dubiel.

Artur J. Dubiel – nauczyciel akademicki, pracownik naukowo-dydaktyczny, b. kierownik zakładu dydaktycznego bezpieczeństwa narodowego i menedżer tożsamego kierunku. Uczestnik spotkań eksperckich przy Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Doktorant wojskowej uczelni.

Absolwent kierunków i specjalności związanych z bezpieczeństwem i politologią. Wywodzący się z resortów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa. Pracownik cywilny, funkcjonariusz, żołnierz i weteran. Uczestnik działań w rejonie uznanym za strefę działań wojennych.

Dzisiaj ekspert i wykładowca Uniwersytetu WSB Merito, koordynator Europejskiego Instytutu Bezpieczeństwa, wydawca portalu mil.link, gospodarz podcastu i newslettera „Na celowniku”.

Więcej informacji na stronie www.artur.tel 

Gdzie słuchać i czytać?

Podcast dostępny jest w ponad 20 największych platformach podcastowych. Zachęcamy jednak do słuchania i czytania bez przerw reklamowych pod adresem nacelowniku.com, gdzie dzięki darmowej subskrypcji, bezpośrednio na swoje skrzynki e-mail otrzymacie powiadomienia o nowych odcinkach podcastu oraz wydaniach newslettera.

Do usłyszenia, do poczytania, do zobaczenia…

Izabella i Artur

Subscribe to Na celowniku - Podcast & Newsletter

Autorski podcast oraz przegląd doniesień wraz z komentarzami, w formie darmowego newslettera, na tematy związane z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem.

People

Nauczyciel akademicki, b. kierownik zakładu dydaktycznego bezpieczeństwa narodowego, doktorant, politolog, funkcjonariusz, żołnierz, weteran, instruktor. Wydawca portalu mil.link oraz gospodarz w "Na celowniku - Podcast & Newsletter"
Na celowniku - Podcast & Newsletter